logotype

Par mums

SIA „Lekas” ir inovāciju uzņēmums, kura specializācija ir iepakošanas aprīkojuma ražošana. Pašlaik ražojam divus funkciju ziņā dažādus darbgaldus.

Ar izstrādājumu PWM-1650 – paliktņu aptīšanas darbgaldu – uzņēmums iekļaujas paliktņu aptīšanas pusautomātu nišā. Mūsu iepakošanas darbgaldam ir lielisks cenas, ērtuma un kvalitātes līdzsvars, turklāt tas ir lielisks risinājums jebkuram uzņēmumam, kas savas preces pako uz paliktņiem. Mūsu paliktņu iepakošanas iekārta ļauj ietaupīt līdz pat 70% cilvēkresursu. Jūsu noliktavas darbinieki atzinīgi novērtēs jūsu pirkumu, jo viņiem vairs nenāksies staigāt ap paliktni ar plēves rulli. Lai saņemtu sīkāku informāciju par iekārtas izdevīgumu, sazinieties ar ražotāju.

Mūsu izstrādājums „ProCut” ir pilnīgi unikāls mēbeļu aizsargstūrīšu ražošanas jomā. „ProCut” sistēma ir paredzēta mīksto aizsargstūrīšu izgriešanai no apaļprofila putu polietilēna. Pašlaik esam vienīgais uzņēmums Eiropas tirgū, kas šo izstrādājumu ražo mehāniski, kā arī ar aprīkojumu. Mūsu iepakošanas stūrīši Eiropas valstīs ir ļoti populārs iepakošanas materiāls. Stūrīti parasti izmanto jaunu mēbeļu iepakošanā un arī pārvadāšanā. Ja eksportējat mēbeles uz Eiropas valstīm, šis iepakojuma veids paaugstinās jūsu uzņēmuma prestižu, tas arī aizsargās visus mēbeļu stūrus, jo stūri ir visvairāk pakļauti mehāniskajiem bojājumiem.

Main benefits

benefits

Copyright © 2019  Lekas - packing equipment. All right reserved.